Program Partnerski Success Academy pozwala Ci uzyskać członkostwo w Success Academy za darmo, a także zarabiać w nim konkretne pieniądze!

Ramowe zasady Programu Partnerskiego są następujące (możesz również uzyskać niestandardowe warunki współpracy kontaktując się z nami):

Od ceny każdego zakupu z Twojego polecenia otrzymujesz prowizję w wysokości 27% ceny zakupu!

Kody rabatowe oraz porady jak prowadzić skuteczną kampanię marketingową akademii otrzymasz po rejestracji do programu.

Możesz również sprzedawać z rabatami niestandardowymi. Po prostu napisz do nas w tej sprawie.

Wystarczy, że zarejestrujesz do Success Academy min. 2 członków, a członkostwo dla siebie otrzymasz gratis. Jeżeli zatem zależy Ci na zdobyciu wiedzy, która pomoże Ci osiągnąć sukces osobisty i finansowy, masz ją praktycznie na wyciągnięcie ręki :)

Aby rozpocząć współpracę w ramach w Programu Partnerskiego wystarczy, że zarejestrujesz się poniżej wybierając swój indywidualny ID Partnera oraz podając swoje imię i aktywny adres e-mail.

Twój unikalny link partnerski zostanie wygenerowany na podstawie danych, które podasz w formularzu i będzie miał postać:

http://success-academy.pl/?pa=IDPartnera

Zależy nam, aby nasza współpraca była współpracą długoterminową na zasadach win-win (każdy wygrywa) i na wykorzystaniu efektu synergii, dlatego jeżeli jesteś konkretną osobą na pewno osiągniesz w ramach Programu Partnerskiego wiele korzyści :)

Dane Partnera