Twój Sponsor:

Program Partnerski Success Academy pozwala Ci uzyskać członkostwo w Success Academy za darmo, a także zarabiać w nim konkretne pieniadze!

Ramowe zasady Programu Partnerskiego są następujące (możesz również uzyskać niestandardowe warunki współpracy kontaktując się z nami):

Od ceny każdego zakupionego biletu z Twojego polecenia otrzymujesz prowizję w wysokości 17% jego ceny, natomiast od ceny biletów zakupionych z polecenia Twoich partnerów na 2 i 3 poziomie otrzymujesz po 7%. Prowizje są więc następujące:
17% - 1 poziom
7% - 2 i 3 poziom

Kody rabatowe oraz porady jak prowadzić skuteczną kampanię marketingową akademii otrzymasz po rejestracji do programu.

Bilety możesz również sprzedawać z rabatami niestandardowymi. Po prostu napisz do nas w tej sprawie.

Wystarczy, że zarejestrujesz do Success Academy min. 2 członków (z którymkolwiek ze standardowych rabatów), a członkostwo dla siebie otrzymasz gratis. Jeżeli zatem zależy Ci na zdobyciu wiedzy, która pomoże Ci osiągnąć sukces osobisty i finansowy, masz ją praktycznie na wyciągnięcie ręki :)

Aby rozpocząć współpracę w ramach w Programu Partnerskiego, wystarczy, że zarejestrujesz się poniżej wybierając swój indywidualny ID Partnera w postaci ImieNazwisko oraz podając swoje imię i aktywny adres e-mail.

Twój unikalny link partnerski zostanie wygenerowany na podstawie danych, które podasz w formularzu i bedzie miał postać:

http://inteligencja-finansowa.pl/ImieNazwisko

PS. Zależy nam, aby nasza współpraca była współpracą długoterminową na zasadach win-win (każdy wygrywa) i na wykorzystaniu efektu synergii, dlatego jeżeli jesteś konkretną osobą na pewno osiągniesz w ramach Programu Partnerskiego wiele sukcesów :)

Do Zobaczenia Na Praktycznej Akademii Przyszłości

success-academy