Proponowane Inwestycje

Poniżej znajdziesz listę najlepszych obecnie naszym zdaniem metod inwestycyjnych. Lista jest na bieżąco aktualizowana i uzupełniana, abyś miał(a) pewność, że zawsze inwestujesz w perełki inwestycyjne*

I. Inwestycja w Kryptowaluty

Kryptowaluty to świetne rozwiązanie inwestycyjne dla inwestorów, którzy chcą zabezpieczyć swój majątek przed utratą jego wartości spowodowaną inflacją oraz osiągać ponadprzeciętne stopy zwrotu z zainwestowanego kapitału. Są one nazywane złotem XXI wieku.


II. Inwestycja w Waluty Cyfrowe

DiBaCoin to waluta cyfrowa, oparta o kurs dolara, która łączy w sobie cechy tradycyjnego pieniądza, kryptowalut, walut cyfrowych oraz posiada elementy akcji giełdowych. Jest to świetne rozwiązanie inwestycyjne dla inwestorów, którzy chcą pomnożyć swój majątek, osiągając wysokie stopy zwrotu z zainwestowanego kapitału!


III. Inwestycja w Prawdziwy Pieniądz, Złoto

Złoto to świetne rozwiązanie inwestycyjne dla inwestorów, którzy chcą zabezpieczyć swój majątek przed utratą jego wartości spowodowaną inflacją. Jest to jedyny prawdziwy pieniądz, który funkcjonuje na rynku bez przeszkód od ponad 2000 lat!


IV. Inwestycja w Ziemię

Grunty

Ziemia to doskonałe rozwiązanie inwestycyjne dla inwestorów, którzy chcą pomnażać swój kapitał w długim horyzoncie czasowym. Idealnie sprawdza się jako swoisty fundusz emerytalny, oparty o własność realnych aktywów gruntowych. Dzięki wykorzystaniu dźwigni finansowej można na tym aktywie osiągać stopy zwrotu rzędu kilkuset procent.


V. Inwestycja we Własne Zdrowie

ASEA – Firmie jako jedynej na świecie udało się uzyskać Molekuły Sygnalizujące Redoks. Sprawdź czym one są, skąd się biorą i dlaczego bez nich nie istniałoby życie! ASEA to biliony stabilnych, perfekcyjnie wyważonych Cząsteczek Sygnalizacyjnych Redoks, zawieszonych w nieskazitelnym roztworze. Są to te same cząsteczki, które istnieją w komórkach ludzkiego organizmu. Dzięki nim dożyjesz w zdrowiu późnej starości. A zdrowie jest absolutnym warunkiem koniecznym osiągnięcia sukcesu.
Potrzebujesz więcej informacji? Tutaj znajdziesz więcej o Cząsteczkach Sygnalizujących Redox.

Jeśli chcesz zostać członkiem społeczności Success Academy i cieszyć się razem z nami doskonałym zdrowiem, zarejestruj się tutaj i zacznij wykorzystywać potęgę Cząsteczek Sygnalizujących Redox 🙂

LavaVitae – firma ma w swojej ofercie najwyższej jakości „kamień zdrowia”, czyli Zeolit (rozdrobniony minerał pochodzenia wulkanicznego). Odznacza się on ponadprzeciętnymi właściwościami detoksykacyjnymi oraz dostarcza praktycznie wszystkich niezbędnych minerałów, aby Twoje ciało mogło leczyć się samo. Dzięki niemu dożyjesz w zdrowiu późnej starości. A zdrowie jest absolutnym warunkiem koniecznym osiągnięcia sukcesu.

(Jeśli chcesz zostać członkiem społeczności Success Academy poproś o nasze ID niezbędne w procesie rejestracji) 🙂

Young Living

Young Living – firma ma w swojej ofercie najwyższej jakości olejki eteryczne, które charakteryzują się doskonałymi właściwościami detoksykacyjnymi, aby Twoje ciało mogło leczyć się samo. Dzięki nim dożyjesz w zdrowiu późnej starości. A zdrowie jest absolutnym warunkiem koniecznym osiągnięcia sukcesu.

(Jeśli chcesz zostać członkiem społeczności Success Academy poproś o nasze ID niezbędne w procesie rejestracji) 🙂


* UWAGA: Pamiętaj, że inwestowanie w jakiekolwiek aktywa wiąże się z ryzykiem inwestycyjnym. Zawsze analizuj wszystkie możliwe scenariusze inwestycyjne i nigdy nie inwestuj kapitału, którego nie możesz utracić!